Domaći fudbal Fudbal
14:11 31.03.2021.

HOTSPORT SAZNAJE: Boško Đurovski preuzima Zvezdinu filijalu!

Sve je gotovo za Kokovića, a poznata je i zamena!

Od početka prolećnog dela sezone prošlo je sedam kola, a Grafičar nije zabeležio niti jednu pobedu. U poslednjem duelu su remizirali sa čačanskim Borcem, koji se grčevito bori za opstanak i jedna se nalazi iznad zone ispadanja.

Sve ovo doprinelo je da dosadašnji trener Radomir Koković dobije otkaz.

Kako HotSport saznaje, njegova zamena je već spremno i to će biti legendarni Boško Đurovski. Nedakadašnja vedeta Crvene zvezde, od sada će voditi Zvezdinu filijalu, koja utakmice igra iza južne tribine najvećeg srpskog stadiona.

Đurovski je u dva navrata vodio Crvenu zvezdu. Među navijačima je poznat kao ‘Trener sa šalom’, jer je tokom vođenja beogradskih ‘crveno-belih’ nosio šal oko ruke.

Boško je kao samostalni trener vodio: Servetu, gore pomenutu Crvenu zvezdu, Radnički iz Obrenovca, Rad, reprezentaciju Makedonije, Nagoju i Kjoto Sangu.

Пласман обезедио SofaScore LiveScore

0
0

Ostavi komentar

Ваша адреса е-поште неће бити објављена. Неопходна поља су означена *

Pre nego što objavite komentare, posetite i upoznajte se sa uslovima korišćenja usluge.

Koliko večiti mogu u Evroligi?!

Pogledaj rezultate

Loading ... Loading ...