Evropske lige Fudbal
10:33 23.02.2021.

ŠOK ZA BIVŠEG FUDBALERA LACIJA: Kada je video svlačionice na ‘Kosovu’, pocepao je ugovor!

Luis Pedro Kavanda
FOTO: Screenshot/Youtube

Belgijski fudbaler je navikao na dosta bolje uslove.

Nekadašnji fudbaler Lacija Luis Pedro Kavanda, doživeo je pravi šok u Kosovskoj Mitrovici. On je tamo stigao pre nekoliko dana, sa Trepčom je potpisao ugovor, čak je dao i izjavu na aerodrumu.

[display-posts taxonomy=“post_tag“ tax_term=“trending“ image_size=“full“ posts_per_page=“2″ exclude_current=“true“ title=“MOŽDA ĆE VAS ZANIMATI“]

Kavanda je došao kod nas, platili smo mu kartu, hotel, pokazali mu Prištinu, vodili po luksuznim restoranima. Rekao sam saradnicima da se plašim da će pobeći od nas, počeo je predsednik kluba.

Nakon toga, uprava kluba ga je odvela na stadion i tu je doživeo pravi šok:

U trenutku kada je ušao u svlačionicu – više nije hteo ni sekund da ostane. Zamislite ga da je otišao u Gnjilane? Kad je video svlačionice nije ostao još 10 sekundi. Pokušavali smo da ga ubedimo, rekli smo mu da je ovde bio rat, navodi Albedin Zeka.

Već posle nekoliko dana, pojavila se informacija da će Kavanda svoju karijeru nastaviti u Kini. Tamo su uslovi definitivno slični onim u Laciju.

 

Погледајте ову објаву у апликацији Instagram

 

Објава коју дели HOT SPORTSKE VESTI (@_hotsport)

0
0

Ostavi komentar

Ваша адреса е-поште неће бити објављена. Неопходна поља су означена *

Pre nego što objavite komentare, posetite i upoznajte se sa uslovima korišćenja usluge.

Koliko večiti mogu u Evroligi?!

Pogledaj rezultate

Loading ... Loading ...