Evropske lige Fudbal
11:51 19.02.2021.

‘KLINAC’ KUPIO ŠAMPIONA: Englezi ostali u šoku, novi vlasnik ima svega 23 godine!

Na mlađima sve ostaje, tako barem kažu.

Kiril Lui-Drejfus je mladić koji ima svega 23 godine, ali već u svom vlasništvu ima klub. I to ne bilo kakav klub, već šestostrukog šampiona najjačeg engleskog prvenstva. U pitanju je Sanderlend, koji ozbiljno ‘kuburi’ sa finansijama.

Nakon što je mladi Kiril preuzeo klub, oglasio se i doskorašnji vlasnik – Stjuart Donald.

[display-posts taxonomy=“post_tag“ tax_term=“trending“ image_size=“full“ posts_per_page=“2″ exclude_current=“true“ title=“MOŽDA CE VAS ZANIMATI“]

‘Kirilova predanost, oštroumnost i integritet uverili su nas da prihvatimo njegov predlog. Njegova vizija i želja vraćanja Sunderlanda u vrh bila je očita od samog početka, a njegova je ponuda ona za koju smatramo da klubu daje najbolje šanse za dugoročni uspeh i održivost.’ – rekao je Donald.

Ako se pitate otkud tom mladiću toliko para – jednostavno je. Kirilov otac je nekadašnji vlasnik francuskog Marseja, dok mu je majka švajcarska milijarderka!

0
0

Ostavi komentar

Ваша адреса е-поште неће бити објављена. Неопходна поља су означена *

Pre nego što objavite komentare, posetite i upoznajte se sa uslovima korišćenja usluge.

Koliko večiti mogu u Evroligi?!

Pogledaj rezultate

Loading ... Loading ...