Auto Moto F1 The Best Of
23:15 11.02.2021.

BIVŠI ŠAMPION FORMULE 1 DOŽIVEO SAOBRAĆAJNU NESREĆU! Španac u bolnici!

FOTO: Twitter

Španski automobilista Fernando Alonso doživeo je nesreću u Švajcarskoj vozeći bicikl u sklopu treninga za novu sezonu.

Alonso je trenutno pri svesti i čeka medicinske testove, objavio je njegov tim F1 Alpina nakon što su pojedini mediji preneli da je čak preživeo više preloma.

[display-posts taxonomy=“post_tag“ tax_term=“trending“ image_size=“full“ posts_per_page=“2″ exclude_current=“true“ title=“MOŽDA CE VAS ZANIMATI“]

Dvostruki šampion Formule 1 će se ove godine vratiti u bolid nakon dvogodišnje pauze od ovog sporta.

Italijanska ‘Gazeta delo Sport’ je ranije objavila da je Španac udaren kolima dok je trenirao na biciklu u blizini Lugana i da je prevežen u bolnicu.

Rendgenski snimci su potencijalno pokazali prelome i stoga su Italijani postavili pitanje da li će Alonso moći da startuje u novoj sezoni.

Ona je planirana da počne 28. marta trkom za Veliku nagradu Bahreina.

0
0

Ostavi komentar

Ваша адреса е-поште неће бити објављена. Неопходна поља су означена *

Pre nego što objavite komentare, posetite i upoznajte se sa uslovima korišćenja usluge.

Koliko večiti mogu u Evroligi?!

Pogledaj rezultate

Loading ... Loading ...