0

SERIJA A: SMS i Lacio rutinski protiv Atalante, Đenova silna protiv Krotonea

Objavljeno: 31.01.21 u 17:22

Fudbaleri Lacija su bili bolji od Atalante, remizirali su Kaljari i Sasuolo, dok je Đenoa bila bolja od Krotonea.

Iako je delovalo pred utakmicu da neće biti tako, Lacio je bez mnogo muke u 20. kolu Serije A savladao Atalantu u Bergamu – 3:1.

Srpski reprezentativac Sergej Milinković-Savić nije postigao gol, niti je zabeležio asistenciju, ali je odigrao veoma dobro i bio jedan od najboljih igrača gostiju iz prestonice. Samo tri minuta bilo je potrebno nebesko-plavima da pobedu, a strelac je na sjajan način bio Adam Marušić, posle pasa Radua.

MOŽDA ĆE VAS ZANIMATI

U prvom poluvremenu više nije bilo golova, a onda je Korea već na startu drugog povisio na 2:0. Tada je već bilo jasno da će tri boda ostati u džepu gostiju, ipak, Pašalić je 75. minutu nagovestio dramu, ali svaku nadu domaćinu gasi Murići samo tri minuta kasnije.

Što se ostalih duela tiče, Kaljari i Sasuolo su odigrali nerešeno, 1:1, dok je Đenova u gostima sa 3:0 porazila Krotone.