ATP Tenis Top News
13:16 04.10.2020.

NA ROLAN GAROSU, SKANDAL ZA SKANDALOM: Sumnja se da je namešten meč, policija se uključila u istragu! (VIDEO)

Iz dana u dan, na Rolan Garosu ispliva informacija koja fanove tenisa ostavi u šoku.

Posle silnih problema, pariski Grend slem se suočio sa još jednim, ogromnim problemom. Naime, sumnja se da je jedan meč namešten.

Navodno je bilo mnogo kladioničarskih uplata na meč Rumunki Andrea Mitu i Patricije Marte Tig protiv Amerikanke Medison Brengl i Ruskinje Jene Sizikove, a list ‘Velt’ prenosi da se radi o nekoliko stotina hiljada evra.

Potvrđeno je da je peti gem drugog seta bio u fokusu prevaranata. Nije poznat broj uplata, ali jeste da su uplaćivane ‘abnormalne količine novca’ da će se u tom gemu dogoditi brejk. Tada su Brengl i Sizikova izgubile svoj servis bez ijednog osvojenog poena.

PROČITAJTE JOŠ: PLAKAĆETE OD SMEHA KADA VIDITE OVO: Fudbalska komedija, autogol kakav do sada niste videli! (VIDEO)

Zbog ove situacije, francuska policija pokrenula je istragu zbog sumnje da je namešten meč.

0
0

Ostavi komentar

Ваша адреса е-поште неће бити објављена. Неопходна поља су означена *

Pre nego što objavite komentare, posetite i upoznajte se sa uslovima korišćenja usluge.

Koliko večiti mogu u Evroligi?!

Pogledaj rezultate

Loading ... Loading ...