Domaći fudbal Evropske lige Fudbal
11:35 26.08.2020.

BIO JE NA PRAGU ‘MARAKANE’, A ONDA SU SE ‘UMEŠALI’ ARAPI: Velika želja crveno-belih se ‘seli’ u Saudijsku Arabiju!

FOTO: Screenshot/Twiter

Najveća želja crveno-belih u ovom prelaznom roku odlučila se da karijeru nastavi u Saudijskoj Arabiji.

Bivši napadač engleskog velikana, Mančester junajteda, Federiko Makeda bio je ‘ogromna’ želja čelnika sa ‘Marakane‘. Navodno su svi uslovi bili dogovoreni sa igračem (po sezoni 500.000 uz bonuse), ali do transfera na kraju ipak nije došlo.

PROČITAJTE JOŠ: POČINJE – TRENERSKA ‘ČISTKA’ NA SAMOM STARTU SUPERLIGE: Simo Krunić napustio Radnik – rastanak je bio vrlo emotivan!

Kako prenose mediji iz Grčke i Saudijske Arabije iskusni napadač je na putu da karijeru svoju nastavi u Al Fajhi. Navodno, Makeda je prvobitno odbio ponudu Saudijaca vrednu milion evra po sezoni, on je tražio 1,5 milion, a potom su se dve strane našle na ‘sredini’.

Očigledno je da je proslavljeni italijanski fudbaler izabrao AL Fajhu zbog boljih finansijskih uslova, iako je imao ambiciju da sa srpskim šampionom igra utakmice u Ligi šampiona ili Ligi Evrope.

FOTO: Screenshot/Twiter

0
0

Ostavi komentar

Ваша адреса е-поште неће бити објављена. Неопходна поља су означена *

Pre nego što objavite komentare, posetite i upoznajte se sa uslovima korišćenja usluge.

Koliko večiti mogu u Evroligi?!

Pogledaj rezultate

Loading ... Loading ...