Domaći fudbal Fudbal
21:48 31.07.2020.

SVE SE ‘TRESLO’ PRVOG DANA SUPERLIGE: Kiša golova – sjajan meč TSC-a i Vojvodine ostao u senci ‘bezobrazluka’ navijača domaćih!

Superliga Srbije

Fudbaleri Spartaka iz Subotice pobedili Zlatibor sa Čajetine rezltato 3:0, dok su TSC i Vojvodina odigrali nerešeno 2:2, u prvom kolu Superlige Srbije.

Vojvodina je gostovala u Bačkoj topoli u odličnom duelu ove dve ekipe.

Ono o čemu će se pričati, jeste ispad navijača TSC-a, zloglasni ‘plavi bećari’, provocirali su pre meča TSC- Vojvodina najavom da se igra ‘južni derbi’.

Nenad Lukić je prvo zatresao mrežu u 26. minutu za vođstvo TSC-a, ali u 35. minutu izjednaćujući pogodak postigao je Momčilo Mrakić. Veliki preokret je ‘lalama’ doneo fudbaler domaćih Varga, koji je zatresao sopstvenu mrežu u 49. minutu. žestoka borba i ofanziva TSC-a se isplatila, u 79. minutu Silađi je poravnao rezultat na 2:2, što je i bio konačan rezultat ovog meča.

U Subotici meč je otpočeo burno, već u 8. minutu sviran je jedanaesterac za domaću ekipu Spartaka koji je precizno izveo Stefan Denković kome je ovo veče bilo sjajno, jer je mrežu Zlatibora zatresao dva puta. Drugi put je bio u 32. minutu.

Konačan rezultat postavio je Srećković u 90. minutu, te se meč okončao rezultatom Spartak – Zlatibor 3:0.

0
0

Ostavi komentar

Ваша адреса е-поште неће бити објављена. Неопходна поља су означена *

Pre nego što objavite komentare, posetite i upoznajte se sa uslovima korišćenja usluge.

Koliko večiti mogu u Evroligi?!

Pogledaj rezultate

Loading ... Loading ...