Domaći fudbal Fudbal The Best Of
17:17 28.02.2020.

NOVA PROMENA: Još jednom je izmenjen termin utakmice Partizan – Spartak!

FOTO: FK Partizan

Ovog puta razlog su obaveze prema TV operateru.

Prvobitni termin osmine finala Kupa Srbije između Partizana i Spartaka, iz oktobra je pomeren za mart, i nedavno je objavljeno da će to biti 11. marta.

Međutim, došlo je do novog pomeranja, zbog sponzorskog ugovora koji Takmičarska komisija FSS ima prema TV ArenaSport, na osnovu člana 38. Porpozicija takmičenja za Fudbalski kup Srbije za sezonu 2019/2020.

Pa je tako odlučeno da se meč definitivno igra 10. marta, sa početkom u 18 časova.

Svi ostali četvrtfinalisti su poznati, a po okončanju poslednjeg meča osmine finala biće održan i žreb za četvrtfinalne duele koji bi trebalo da se održe 8. aprila.

0
0

Ostavi komentar

Ваша адреса е-поште неће бити објављена. Неопходна поља су означена *

Pre nego što objavite komentare, posetite i upoznajte se sa uslovima korišćenja usluge.

Košarka Evrobasket Reprezentacija
22:47 18.09.2025.

NIKOLA VUČEVIĆ O UČEŠĆU SRBIJE NA EVROBASKETU: „Nikola je došao jer je želeo zlato“

nikola vučević
FOTO: KSCG

"Da je Bogdan bio zdrav, ja verujem da bi to drugačije sve izgledalo"

Nakon završetka Evrobasketa, bivši kapiten Crne Gore Nikola Vučević osvrnuo se na nastup Srbije i posebno istakao da bi epilog mogao biti potpuno drugačiji da se Bogbdan Bogdanović nije suočio sa povredom.

- Ne možemo mi sad da kažemo, eto, mislim da je Bogdan bio zdrav, ja verujem da bi to drugačije sve izgledalo, da bi to sad druga priča bila. Ne znam da li bi bilo zlato, ali mislim da bi bio bolji rezultat, naravn - rekao je za B92.sport.

Vučević je i pre početka turnira Srbiju video kao glavnog pretendenta na medalju, a otkrio je i da je razgovarao sa Nikolom Jokićem o ambicijama ekipe.

- Pričali smo malo. On je bio svestan i on zna, on je došao jer je hteo to zlato da uzme i mislim svi oni imaju sigurno veliku želju i znali su da imaju ekipu i mogućnost da to ostvare. Tako da on je verovao u to. On je odigrao, mislim dao je sve od sebe, kao i svi oni, ali to im se nije dalo. I na kraju, njima je najteže, koliko god kao navijač ili ljudi, bilo ko gleda sa strane  - istakao je Nikola Vučević.

Centar Čikago Bulsa dodao je i da je posle eliminacije Srbije od Finske u osmini finala bio u kontaktu sa pojedinim reprezentativcima.

- Čuli smo se ovako. To je bilo sveže kad smo se čuli i to, pa nisam mnogo zapitkivao. I meni se ne priča o poslednjim utakmicama odmah, kad ti tako teško pada neki poraz. Kad prođe malo vremena, kad se sve slegne, pa onda možeš da zapitkuje - završio je NBA centar.

Ostavi komentar

Ваша адреса е-поште неће бити објављена. Неопходна поља су означена *

Pre nego što objavite komentare, posetite i upoznajte se sa uslovima korišćenja usluge.

Može li Alkaraz da prestigne Novaka po broju grend slemova?

Pogledaj rezultate

Loading ... Loading ...