Ostali sportovi Rukomet
17:50 31.12.2019.

PRED EP: Hrvati u problemima, da li je ovo šansa za Srbiju!?

Evropsko prvenstvo u rukometu počinje za tačno sedam dana, a selekcija Hrvatske nalazi se u velikim problemima.

Lino Červar iz dana u dan ostaje bez igrača. Prvo se povredio Lovro Mihić, potom je otpao talentovani Fran Mileta, da bi se sada povredio i Luka Šebetić.

On će Evropsko prvenstvo preskočiti zbog obnovljene povrede ramena, mora na operaciju.Červar je zamenu za Šebetića potražio u PPD Zagrebu i pozvao mladog Josipa Vekića, a njemu će ovo biti prvo veliko takmičenje u karijeri.

Tu nije kraj problemim za Hrvate i njihovog selektora Linu Červara. Povrede muče Luku Stepančića, Luku Cindrića (oporavlja se), Igora Karačićai Zlatka Horvata.

Podsetimo, Hrvatska se na Evropskom prvenstvu nalazi u grupi sa Srbijom, Crnom Gorom i Belorusijom. Dve najbolje plasirane ekipe idu u drugu fazu takmičenja.

0
0

Ostavi komentar

Ваша адреса е-поште неће бити објављена. Неопходна поља су означена *

Pre nego što objavite komentare, posetite i upoznajte se sa uslovima korišćenja usluge.

Koliko večiti mogu u Evroligi?!

Pogledaj rezultate

Loading ... Loading ...