Domaći fudbal Fudbal The Best Of Top News
11:14 16.12.2019.

IMA DOZVOLU: Vezista Crvene zvezde na meti giganta iz Mađarske

FOTO: FK Crvena zvezda

Selidba u komšiluk je realna opcija, a ponuda je prihvatljiva za rukovostvo kluba.

Jasno je da predstoji zimsko renoviranje ekipe Crvene zvezde, a pojedini igrači dobiće dozvolu da mogu uz određene uslove da pronađu inostrani angađman. Na toj listi su: Veljko Simić, Hoze Kanjas, Milan Jevtović, Žander… Kako saznaje HotSport i Dušan Jovančić može da promeni dres, a iskusni vezista ima ponudu Ferencvaroša.

BRANKO LAZIĆ: Treba da se zapitamo da li nam je mesto u Zvezdi, ovo je sramota prema klubu!

Mađarski gigant je spreman da izdvoji imeđu 700.000 i 800.000 evra za obeštećenje, što je načelno prihvatljivo za rukovodstvo kluba. Veću cenu nije moguće postići zbog godina igrača (29), a i činjenice da u ovom delu sezone nije imao veću minutažu čemu su kumovale povrede.

CRVENO-BELO VEČE: Borjan najbolji igrač Zvezde u 2019. godini, imao je lepu poruku koja otkriva buduće planove

Jovančić je došao pre dve ipo godine iz Vojvodine kao slobodan igrač, a rastanak je u interesu obe strane pošto klub planira da na njegovoj poziciji dovede proverenog igrača i na proleće pored Njegoša Petrovića promoviše i Veljka Nikolića.

Pratite najjaču sportsku stranicu na Instagramu – HotSport 

FOTO: FK Crvena zvezda

0
0

Komentari

  1. Nik kaže:

    Miki,imaš svoj Partizan i tamo leči komplekse ,jer ti nisi zvezdaš.

    0
    0
  2. Poda kaže:

    700.00?? Da se ne ljubimo…

    0
    0
  3. Miki kaže:

    Zar stvarno neko misli da Zvezda moze da proda nekog igraca?Jovancica ce i dzabe tesko udomiti…nije on kalibar za giganta iz Madjarske

    0
    0
  4. qqlele kaže:

    Gigant iz Madjarske…

    0
    0

Ostavi komentar

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Neophodna polja su označena *

Pre nego što objavite komentare, posetite i upoznajte se sa uslovima korišćenja usluge.

Koliko večiti mogu u Evroligi?!

Pogledaj rezultate

Loading ... Loading ...