Odbojka Ostali sportovi Top News
17:23 04.09.2019.

EP ZA ODBOJKAŠICE: Ni Bugarska nam nije dorasla, Srbija je u polufinalu!

FOTO: www.fivb.org

Ženska odbojkaška reprezentacija Srbije plasirala se u polufinale Evropskog prventva u Ankaru, pošto je sa tri seta savladala selekciju Bugarske.

Odbojkašice Srbije ušle su u borbu za medalju na Evropskom prvenstvu, jer su u četvrtfinalu eliminisale selekciju Bugarske maksimalnim rezultatom.

Za razliku od nekih prethodnih mečeva, pobeda ni u jednom trenutku nije dolazila u pitanje, jer su izabranice Zorana Terzića od samog starta protivnicama pokazale ko je ‘gazda na terenu’.

U prva dva seta bilo je prilično rutinski, dobijeni su sa 25:19 i 25:18, dok je problema bilo samo u trećem. Naše devojke su imale veliku prednost od čak 18:13, ali su dozvolile da se Bugarska vrati i stigne čak do set lopte.

Ipak, uspele su da zaustave taj nalet rivalki i proslave plasman među četiri najbolje selekcije sa 28:26 u trećem setu.

Sada u polufinalu Srbija čeka pobednika iz duela Rusija-Italija, koji se igra od 18 časova.

0
0

Ostavi komentar

Ваша адреса е-поште неће бити објављена. Неопходна поља су означена *

Pre nego što objavite komentare, posetite i upoznajte se sa uslovima korišćenja usluge.

Koliko večiti mogu u Evroligi?!

Pogledaj rezultate

Loading ... Loading ...