Domaći fudbal Fudbal
20:41 25.08.2019.

PREOKRET NA ‘ČAIRU’: Neustrašivi Haskić probušio mrežu Spartaka, Kosanović debitovao pobedom (VIDEO)

FOTO: YOUTUBE PRINTSCREEN

Fudbaleri Radničkog iz Niša uspeli su u šestom kolu Superlige Srbije da ostvare pobedu protiv Spartaka iz Subotice sa 2:1. 

U prvom delu utakmice nije bilo previše toga da se vidi, oba tima su se maksimalno borila da dođu do prvog pogotka pre odlaska na pauzu. 

U drugom poluvremenu se već videla ozbiljnija igra i sa više šansi, što se isplatilo Spartaku za prvo vođstvo u ovom meču. Strelac gola bio je Denković.

Međutim, Radnički nije oklevao i majstorskim prodorima Nermina Haskića sa dva postignuta gola doveo je ‘meraklije’ u vodeću poziciju za krajnji rezultat od 2:1. Ovo je prvi meč i pobeda trenera Milorada Kosanovića sa Nišlijama u ovoj sezoni. 

Radnički – Spartak (STATISTIKA)

Superliga Srbije 6. kolo:

Subota

Odloženo Crvena zvezda – Čukarički
Odloženo Radnik – Partizan

Voždovac – Mladost 2:0 (1:O)
(Jevtić 43, Purtić 66)

Javor – Napredak 2:2 (1:0)
(Petković 9, Kuveljić 65 – Pajović 53, Ivanović 80)

Proleter – Vojvodina 0:1 (0:1)
(Đuričin 13)

Rad – Mačva 2:0 (1:0)
(Jagodić 26, Nikolić 90+1)

Nedelja

18.30 Radnički Niš – Spartak Subotica
20.00 TSC – Inđija

Superliga Srbije – TABELA

Autor – Lazar Kuzmanović

0
0

Ostavi komentar

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Neophodna polja su označena *

Pre nego što objavite komentare, posetite i upoznajte se sa uslovima korišćenja usluge.

Koliko večiti mogu u Evroligi?!

Pogledaj rezultate

Loading ... Loading ...