Evroliga Košarka
11:35 25.07.2019.

‘EVROLIGAŠKA PIJACA’: Armani ‘obukao’ dva igrača, jači je i Bajern

FOTO: Bayern Munchen

Timovi Evrolige nastavljaju sa pojačanjima, a najaktivnija bila je ekipa Olimpije iz Milana.

U ‘grad mode’ sletela su dva pojačanja. Prvo je visoki plejmejker Majkl Rol koji se obavezao na ugovor dve godine sa Olimpijom. On stiže iz Makabija, a prošle sezone u Evroligi je beležio 9,1 poen po meču, 2,9 asistencija i 2,1 skok.

Drugo je igrač iz NBA lige Šelvin Mak. Reč je o plejmejkeru koji dolazi da zameni Majka Džejmsa koji će najverovatnije napustiti Milano. Prošle sezone Mak je igrao za Šarlot i Memfis, odigrao je 57 utakmica i beležio je 7,5 poena po utakmici i 3,2 asistencije.

Bajern iz Minhena doveo je Grega Monroa. Reč je o centru koji je igrao za Detorit, Milvoki, Finiks, Boston, Toronto i Filadelfiju. Do sada je u NBA ligi odigrao 632 utakmice i prosečno je beležio 13,2 poena i 8,3 skokoa.

0
0

Ostavi komentar

Ваша адреса е-поште неће бити објављена. Неопходна поља су означена *

Pre nego što objavite komentare, posetite i upoznajte se sa uslovima korišćenja usluge.

Koliko večiti mogu u Evroligi?!

Pogledaj rezultate

Loading ... Loading ...