AdmiralBet ABA Liga Košarka The Best Of
17:30 12.07.2019.

OLIMPIJA CEDEVITA HVATA ZALET: Krilni centar doveden sa koledža…

FOTO: YouTube/Printscreen

Crvena zvezda je skoro pa formirala tim, Partizan se pojačava, Budućnost ne kaska za njima, a Mornar pravi moćan tim.

Čeka se Olimpija Cedevita, ali neće još dugo. Novoformirani tim u Ljubljani je doveo slovenačkog krilnog centra sa koledža.

Reč je o Martinu Krampelju. On je prethodnih pet godina proveo u SAD. Igrao je za Krejton. Prošle godine je beležio 13,5 poena i 6,9 skokova. Nažalost, ovog momka su u razvoju sprečile povrede.

– Na početku leta sam imao mnogo ponuda na stolu, ali kada sam čuo da me želi Cedevita Olimpija, nisam se mnogo dvoumio. Novi klub ima veliki potencijal i nakon konsultacija sa agentom i porodicom sam doneo laku odluku. Jedva čekam sezonu, da se predstavim navijačima i zaigram u dvorani ‘Stožice’ – rekao je Krampelj.

Olimpija Cedevita je do sada dovela Edu Murića. U petak je žrebana u grupu C sa Darušafakom, Uniksom, Huventudom, Brešom i Nanterom.

0
0

Ostavi komentar

Ваша адреса е-поште неће бити објављена. Неопходна поља су означена *

Pre nego što objavite komentare, posetite i upoznajte se sa uslovima korišćenja usluge.

Koliko večiti mogu u Evroligi?!

Pogledaj rezultate

Loading ... Loading ...