Domaći fudbal Fudbal Top News Transferi
10:33 13.06.2019.

HS SAZNAJE: Ajntraht i Zvezda se dogovorili, Joveljić u Nemačkoj, evo za koje obeštećenje!

FOTO: STARSPORT

Crvena zvezda ostala je bez jednog napadača, supertalentovani Dejan Joveljić prodat je danas u Bundesligu.

Saga je završena! Jedan od najtalentovanijih napadača u Srbiji seli se u Bundesligu. Crvena zvezda i Ajntraht iz Frankfurta dogovrili su transfer mladića koji je rešetao mreže u mlađim kateogrijama, a prošle sezone u seniorskom timu na 17 utakmica postigao osam golova.

Dejan Joveljić potpisaće petogodišnji ugovor sa Ajntrahtom i stiže kao zamena za svog dobrog prijatelja Luku Jovića. Crvena zvezda će od transfera inkasirati pet miliona evra.

Ajntraht je tako u trci pobedio Hofenhajm koji se takođe borio za dovođenje supertalentovanog napadča. Sada je na upravi kluba da pronađe zamenu za Dejana Joveljića, jer slovo sada spada samo na Milana Pavkova i Ričmonda Boaćija. Tu su i mladi Nikola Krstović koji je došao iz Zete, kao i povratnik sa pozajmice iz Zemuna Dejan Vidić.

Na tragu informacije: Mirko Marković

ZAPRATITE NAJJAČU SPORTSKU INSTAGRAM STRANICU – HOTSPORT.RS

0
0

Komentari

  1. Анонимни каже:

    доведите чаврића ,ђуричића ,настића

    0
    0
  2. Анонимни каже:

    стоп за томанеа.треба нам топ нападач ,а томане сигурно није

    0
    0
  3. Анонимни каже:

    5mil…..

    0
    0
  4. Буги89 каже:

    Жалосно….

    0
    0

Ostavi komentar

Ваша адреса е-поште неће бити објављена. Неопходна поља су означена *

Pre nego što objavite komentare, posetite i upoznajte se sa uslovima korišćenja usluge.

Koliko večiti mogu u Evroligi?!

Pogledaj rezultate

Loading ... Loading ...