Evropske lige Fudbal
11:19 04.06.2019.

NOVI POSAO ZA BIVŠEG SELEKTORA I TRENERA REALA: Lopetegi u Sevilji

FOTO: YouTube/Printscreen

Hulen Lopetegi i zvanično je imenovan na mesto novog trenera Sevilje, potvrdio je klub iz Andaluzije.

Nedugo nakon što je Hoakin Kaparos dobio otkaz nakon serije loših rezultata, Lopetegi je dobio poziv i, po svemu sudeći, prihvatio ga, pa će nakon pauze od oktobra ponovo sedeti na klupi nekog tima.

Lopetegi je bio glavna tema svetske javnosti nakon što je dobio otkaz dan pred početak Svetskog šampionata u Rusiji jer je, bez znanja Fudbalskog saveza Španije, potpisao ugovor sa Real Madridom. 

Da stvar bude gora, u Madridu se zadržao samo do oktobra, kada je nakon poraza od 5:1 u El Klasiku i katastrofalnog devetog mesta dobio otkaz. Lopetegi je navodno bio i jedan od kandidata za klupu Bajerna iz Minhena, ali je na kraju Kovač dobio poverenje, a bivši trener Reala poziv iz Sevilje.

0
0

Ostavi komentar

Ваша адреса е-поште неће бити објављена. Неопходна поља су означена *

Pre nego što objavite komentare, posetite i upoznajte se sa uslovima korišćenja usluge.

Koliko večiti mogu u Evroligi?!

Pogledaj rezultate

Loading ... Loading ...