Evropske lige Fudbal Transferi
17:29 18.04.2019.

DEFANZIVAC ODUŠEVIO ATINJANE: AEK aktivirao klauzulu u Ćosićevom ugovoru

FOTO: PRINTSCREEN

Zadovoljni su u grčkoj prestonici paritijama koje pruža nekadašnji Zvezdin đak.

To lepo mišljenje čelnika AEK-a manifestovalo se i kroz produžetak saradnje. 

Naime, Atinjania su aktivirali klauzulu koju je Srbin imao ugovoru potpisanom nakon dolaska iz Italije. Tada je Ćosić stavio paraf na dvogodišnji ugovor sa mogućnošću da isti bude produžen na još godinu dana. Sada su tu opciju iskoristili žuto-crni i dvadesetšestogišnjeg igrača zadržali u svojim redovima, do leta 2021. godine.

Nije bio u najboljoj formi Ćosić pre dolaska u Grčku, ali je u redovima AEK-a procvetao. On je kao slobodan igrač stigao u ovaj klub, a onda se u veoma dobrom svetlu pokazao na 30 mečeva koliko je do sada odigrao. Imao je veliki udeo Ćosić i u kvalfikacijama ove ekipe za Ligu šampiona, kao i u šampionatu Grčke u kom se ovaj tim nalazi na trećem mestu.

Pre dolaska u AEK, defanzivac je nastupao za moskovski CSKA, Peskaru, Frozinone i Empoli, a prve fudbalske korake načinio je u redovima Crvene zvezde.

0
0

Ostavi komentar

Ваша адреса е-поште неће бити објављена. Неопходна поља су означена *

Pre nego što objavite komentare, posetite i upoznajte se sa uslovima korišćenja usluge.

Koliko večiti mogu u Evroligi?!

Pogledaj rezultate

Loading ... Loading ...