0

SERIJA A: Miha preporodio Bolonju, pao Torino (VIDEO)

Objavljeno: 16.03.19 u 22:50

U 28. kolu Serije A Bolonja je kao gost pobedila Torino 3:2 (2:1) i zaustavila ‘bikove’ u borbi za Evropu.

Siniša Mihajlović uspeva u onome zbog čega je i doveden, a to je da spasi Bolonju ispadanja u Seriju B. Naime, crveno-plavi su kao gosti pobedili Torino sa 3:2 i sada su van zone ispadanja.

Veliko iznenađenje dogodilo se u Torinu, pošto se ‘bikovi’ ove sezone bore za Evropu. Čak je i meč dobro počeo za Torino, pošto je već u 6. minutu Pulgar savladao sam svog golmana za 1:0. Ipak, Bolonja je u 29. minutu stigla do izjednačenja, posle centaršuta na drugu stativu Poli je glavom pogodio za 1:1. Samo pet minuta kasnije potpuni preokret, Pulgar je bio precizan sa penala za 1:2.

Šok u Torinu je usledio u 65. minutu kada je Palasio povukao kontru, uposlio je Orsolinija, a ovaj pogodio za 3:1. U 88. minutu je Srbin Lijanko (igrao za našu zemlju u mlađim kategorijama) zaradio drugi žuti karton i Bolonja je ostala sa deset igrača. Domaćini su postigli gol Ico je smanjio na 2:3. U 92. minutu Torino je ostao bez isključenog igrača Aina.

ITALIJA 1 – 28. kolo