0

SUPERLIGA SRBIJE: Nula ‘Pod Bagdalom’, Voša i Napredak pucali ćorke

Objavljeno: 09.03.19 u 19:32

Fudbaleri Napretka odigrali su nerešeno, bez golova protiv ekipe Vojvodine iz Novog Sada u okviru 26. Kola Superlige Srbije.

Utakmica je odigrana pred oko 1000 navijača na stadionu Mladost u Kruševcu, a gostujući tim imao je podršku oko pedesetak navijačća.

Ibrahim Ndaje imao je prvu priliku u 9. Minutu. Driblignom se izborio za udarac I odlično šutirao sa oko 25 metara, a lopta je pogodila prečku.

Igrao se 26. Minut, Aksentijević je centrirao sa desne strane, Ilić je uputio udarac sa oko pet metara, a Rockov je izbio loptu u korner. Napredak je bio konkretniji rival u prvom poluvremenu, ali je na pauzi ostalo 0:0.

Matić je imao prvu ozbiljnu priliku za Vojvodinu u 51, minute. Šutirao, Petrović je bio na mestu, a potom je Đuričin pokušao da prosledi loptu u mrežuu a golman Napretka je uspeo da otkloni opasnost.

Do kraja meča nijedan tim nije uspeo ozbiljno da pripreti I da prednost stavi na svoj konto, tako da je viđen možda I najpravedniji rezultat 0:0.

Ekipe su nastupile u sledećim sastavima:

Napredak: Petrović, Obradović, Marinković, Eskić, Aksentijević, Ilić, Đorić, Ostojić, Samjuel, Ivanović, Ndaje

Vojvodina: Rockov, Stojković, Veselinović, Graovac, Lazarević, Mitošević, Đurić, Đuričin, MIlojević, Srećković, Matić.