PREMIJER LIGA: ‘Lisice’ odolele Liverpulu na Enfildu, blamaža Čelsija (VIDEO)

Objavljeno: 30.01.19 u 23:24

Na četiri meča Premijer lige odigrana danas videli smo dva velika iznenađenja, pošto ni Čelsi ni Liverpul nisu uspeli da slave.

Nakon Mančester Sitija, koji je poražen u Njukaslu, te remija Junajteda u poslednjim momentima meča protiv Barnlija istim putem pošli su  i „redsi“ i Čelsi.

Doduše, nije baš ispravno zaključiti da su se isto „proveli“.

Čelsi je gostovao očajnom Bornmutu i doživeo je pravi debakl, i to, da stvar bude gora, u drugom poluvremenu!

Prvi deo meča okončan je bez golova, ali je u 47. King pogodio mrežu za 1:0, Bruks je u 63. pogodio za 2:0, potom je King po drugi put upisao svoje ime među strelce za 3:0, a reviju promašaja Čelsija u završnici meča stigla je još jedna kazna u vidu pogotka Denijelsa u četvrtom minutu nadonkade.

Liverpul će sutrašnji dan dočekati nešto bolje raspoložen, pošto su uprkos remiju sa Lesterom na Enfildu povećali prednost nad Mančester Sitijem na tabeli. A nije izgledalo da će biti završeno tako, pošto je Mane već u trećem minutu zatresao mrežu „lisica“, ali je u drugom minutu nadoknade prvog poluvremena Megvajer poravnao na 1:1, i postavio konačan rezultat.