AdmiralBet ABA Liga Košarka The Best Of
15:30 21.12.2018.

ANDREA TRINKIJERI: Veliki izazov je pred nama

FOTO: STARSPORT

U derbiju 12. kola ABA j.t.d. lige Partizan će u subotu od 19 časova dočekati ekipu Cedevite.

Biće to prvi meč drugog kruga ABA j.t.d. lige. U prvom kolu ove sezone Partizan je slavio veliku pobedu u Zagrebu, a tri meseca nakon tog meča mnoge stvari su se promenile.

Na primer, treneri oba tima. Sita Alonsa u Zagrebu zamenio je Slaven Rimac, a na klupu crno-belih umesto Nenada Čanka seo je Andrea Trinkijeri.

– Cedevita je odlična ekipa, veoma iskusna, sa najboljom bekovskom linijiom u ligi. Moj nekadašnji igrač i veliki prijatelj, Slaven Rimac, radi fenomenalan posao u Zagrebu i biće nam izuzetno teško sutra – izjavio je Trinkijeri pred sutrašnji okršaj.

– Pred nama je veliki izazov da vežemo još jednu utakmicu u kojoj ćemo ponoviti dobru koncentraciju od srede i meča sa Turk Telekomom – istakao je Trinkijeri.

Krilo crno-belih, Bondža Si, takođe ističe koncentraciju kao ključni faktor u sutrašnjem meču.

– Moramo sačuvati fokus tokom cele sutrašnje utakmice. Cedevita igra veoma dobro u poslednje vreme i sigurno želi da nam se revanšira za poraz u prvom kolu. Sa druge strane, mi želimo da ponovimo dobru igru od srede i pokušamo da sutra budemo još bolji – rekao je Si.

0
0

Komentari

  1. Nighthawk каже:

    Држ’ се тринки… Обезбедио Вучко 10 милки, али џаба вам све. Човке вас враћа где вам је место !

    0
    0
    1. MMF каже:

      Konjaniče šta vučko ima sa instituciom kad njegov duh leti marakanom

      0
      0

Ostavi komentar

Ваша адреса е-поште неће бити објављена. Неопходна поља су означена *

Pre nego što objavite komentare, posetite i upoznajte se sa uslovima korišćenja usluge.

Koliko večiti mogu u Evroligi?!

Pogledaj rezultate

Loading ... Loading ...