Domaći fudbal Fudbal The Best Of
18:48 20.12.2018.

OBJAŠNJENJE: Predsednik Partizana otkrio zbog čega su crno-beli bili srdačni prema čelnicima Crvene zvezde

Posle svih poslednjih dešavanja, navijačima Partizana nije godilo to što su se čelnici njihovog kluba srdačno ispozdravljali sa rukovodiocima najvećeg rivala.

Desilo se to prilikom dodele nagrada za najboljeg srpskog igrača i trenera po izboru Fudbalskog saveza Srbije.

Poslednji ‘rat’ između ‘večitih’ rivala izbio je u poslednjem kolu jesenje polusezone kada je samo Partizanova utakmica igrana u planiranom terminu, a sve ostale u Superligi i Prvoj ligi Srbije odložene najmanje za 24 sata.

Međutim, gostujući u ‘Partizanovom vesniku’ predsednik Partizana Milorad Vučelić je objasnio zbog čega su on i njegovi saradnici tako nastupili u javnosti.

– Ne bi trebalo mešati vaspitanje i Srbiju sa međusobnim odnosima – poručuje Vučelić.

– Na šta bi ličilo da pri dodeljivanju nagrada FSS, na glavnoj srpskoj svečanosti demonstrirate mržnju, netrpeljivost. Da smo to uradili, isti ti navijači bi rekli da to nije fer, da to nije vaspitanje – odgovara predsednik crno-belih.

Vaspitanje je, za njega, veoma važna stvar.

– Ko nije lepo vaspitan, on to nije poneo iz kuće. Ja spadam u ljude koji su lepo vaspitani. Mi smo prisustvovali i onda kada niko iz Zvezde nije bio, to je naša službena dužnost. I uvek ćemo se tako ponašati – poručio je Vučelić.

Zapratite najjaču sportsku instagram stranicu HotSport. Hvala na poverenju.

0
0

Ostavi komentar

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Neophodna polja su označena *

Pre nego što objavite komentare, posetite i upoznajte se sa uslovima korišćenja usluge.

Koliko večiti mogu u Evroligi?!

Pogledaj rezultate

Loading ... Loading ...