0

BRZA DVA GOLA: Hajdin može kao desni bek, kapiten Krstičić za 1:0, ali je Hasikić izjednačio (VIDEO)

Objavljeno: 24.11.18 u 19:22

Derbi u Nišu otvoren je brzim golom i to Crvene zvezde, čeka nas odličan derbi u najvećem gradu juga Srbije.

Plašili su se navijači Crvene zvezde da neće biti lako u Nišu, pošto su desetkovani, ali… Crveno-beli iz Beograda poveli su već u 6. minutu. Hajdin se kao desni bek namestio na levu nogu, centrirao, lopta je posle odbitka stigla do danas kapitena Nenada Krstičića, a ovaj je matirao Borivoja Ristića za 0:1.

Radnički je do izjednačenja stigao u 15. minutu, iz slobodnog udarca centrirao je Drinčić, lopta se u šumi igrača odbila od nekoga, stigla do Haskića, a ovaj je matirao Borjana za 1:1.