0

LIGA NACIJA: Severna Irska i San Marino takmičenje završili sa nula bodova

Objavljeno: 18.11.18 u 19:56

Odigrane su još tri utakmice u Ligi nacija, a pobede su upisali Austrija i Belorusija, dok su Moldavija i Luksemburg remizirali.

U B diviziji Austrija je sa 2:1 porazila Severnu Irsku koja se seliu diviziju C.

Severna Irska ovu fazu Lige nacija završava sa četiri poraza, po dva od Bosne i Hercegovine i Austrije. U 49. minutu je Šlager doneo prednost Austrijancima u Belfastu, ali prednost nije trajala dugo pošto je Evans postigao izjednačujući pogodak.

Međutim, pobedu je gostima doneo napadač Herte Valentino Lazaro u 93. minutu meča nakon asistencije Marka Arnautovića.

Stanislav Dragun i Anton Saroka su obeležili pobedu Belorusije od 2:0 nad San Marinom. Prvo je Saroka uposlio Draguna u 8. minutu za vođstvo, da bi mu se Dragun odužio asistencijom u 52. minutu kada je Anton Saroka postavio konačan ishod.