0

SERIJA A: Fiorentina imala prvu pobedu u gostima, a ispustila ju je u poslednjim minutima

Objavljeno: 09.11.18 u 22:26

Frozinone i Fiorentina su remizirali u prvoj utakmici 12. kola italijanske Serije A rezultatom 1:1 (0:0).

Frozinone je do ove runde bio bez pobede na domaćem terenu, a Fiorentina bez trijumfa u gostima. Tako će i ostati nakon 12. kola Serije A.

Mnogo bliža svom ‘prvencu’ bila je ekipa iz Firence, koja je i bila favorit, imala više prilika i iskoristila jednu u 47. minutu. Tada je Kjeza asistirao Benasiju za vođstvo od 1:0.

Tim Stefana Piolija se nije povukao, imao je još nekoliko prilika da reši utakmicu, ali ipak je domaći tim stigao do izjednačenja, i to u 89. minutu.

Pinamonti je junak Frozinonea, pošto je doneo vredan bod svom timu u sve izvesnijoj grčevitoj borbi za opstanak.