0

LIGA ŠAMPIONA: Napoli ostavio sve otvorenim u Zvezdinoj grupi, Inter odoleo Barseloni (VIDEO)

Objavljeno: 06.11.18 u 23:29

Nekoliko veoma zanimljivih utakmica odigrano je prvog dana 4. kola Lige šampiona.

Malo ko je očekivao da Pari Sen Žermen neće uspeti da savlada Napoli u dva meča, još manje da će Crvena zvezda savladati Liverpul, ali fudbal je baš zbog tiga danas veoma zanimljiv.

‘Sveci’ su u Napulju poveli golom Bernata u drugom minutu nadoknade, ali je bod vredan prvog mesta u grupi C Napulju doneo Lorenco Insinje u 62. minutu za konačnih 1:1.

Isti rezultat bio je u drugom italijanskom gradu, Milanu, gde je Inter odoleo Barseloni i osvojio vredan bod na putu na osmini finala elitnog takmičenja.

Čak je sudeći po kretanju rezultata fer reći da se i Barselona izvukla, budući da je Ikardi doveo domaće u vođstvo u 78. minutu, a Malkolm izjednačio samo pet minuta kasnije.

U okviru iste grupe Totenhem je slavio sa 2:1 pobedu nad PSV-om i to posle preokreta i vođstva Holanđana preko De Jonga već u prvom minutu. Pobedu ‘pevcima’ doneo je Hari Kejn golovima u poslednjih 15 minuta utakmice.

Atletiko Madrid se revanširao Borusiji Dortmund i sa 2:0, golovima Saula Nigeza i Antoana Grizmana, se izjednačio sa ‘milionerima’ na prvom mestu.