0

SUPERLIGA SRBIJE: Tri penala u Lučanima, Mladost do pobede u 90. minutu

Objavljeno: 28.10.18 u 20:00

U poslednjoj utakmici 13. kola Superlige utakmica Mladost – Spartak završena je rezultatom 2:1.

Strelci su bili Aleksandar Pejović (dva gola) za domaće i Stefan Denković za goste.

Utakmicu u Lučanima obeležile su itekako uzbudljive završnice prvog i drugog poluvremena. Za kraj prvog dela igre je sudija Široki pokazao prvi put na belu tačku sa koje je Pejović domaćinu doneo prednost u 46. minutu.

Spartak je nakon toga imao svega par prilika i udaraca ka Rosićevom golu, ali je umalo došao do boda golom u poslednjem minutu meča. Novi jedanaesterac, sada na drugoj strani, a strelac je bio Denković za 1:1.

Međutim, tu nije bio kraj pošto je Široki u 93. minutu opet dosudio kazneni udarac, a kao i u prvom poluvremenu, Pejović šutirao. Ponovo je bio precizan i doneo je tri boda Mladosti u 93. minutu.