0

SERIJA A: Dan za golove u Italiji, Frozinone do nogu potukao SPAL

Objavljeno: 28.10.18 u 17:15

U tri utakmice standardnog nedeljnog termina na ‘čizmi’, videli smo 10 golova i zanimljive ishode u mečevima u kojima nije bilo timova iz vrha Serije A.

Ekipa SPAL-a koja je u prethodnom kolu uspela da šokira Romu i savlada je u Rimu sa 2:0, a danas je u meču protiv Frozinonea na svom stadionu doživela težak poraz od 3:0.

Tim za koje igraju Everton Luiz i Vanja Milinković-Savić, koji je danas bio suspendovan, ‘otvorio’ je Čisbah u 40. minutu, a dotukli su je Ciano u 52. i Pinamonti u 83. minutu za konačnih 3:0.

Najviše golova viđeno je u meču između Đenove i Udinezea, gde je prvi gol postigao Romulo u 37. minutu iz penala. Poravnao je Lazanja u 65. minutu, ali je nakon samo dva minuta Romero doneo novu prednost Đenovi.

Ipak, ponovo nakon tri minuta je stigao odgovor ‘zebri’ i De Paul je postavio konačnih 2:2.

U trećem meču Kaljari je dobio Kjevo na svom terenu sa 2:1. Pavoleti u 15. i Kastro u 59. minutu su doneli nedostižnu prednost, Stepinski je u 79. minutu samo dao utešni pogodak za ‘leteće magarce’.