Evropske lige Fudbal The Best Of
13:10 26.10.2018.

‘MITROGOL’ SE OTVORIO: U Njukaslu su me uznemiravali…

Srpski napadač uporedio je dane provedene u Njukaslu sa aktuelnim životom u prestonici Engleske.

Aleksandar Mitrović je u intervjuu engleskim medijima otkrio da se u Njukaslu nije slagao sa menadžerom Rafaelom Benitezom, što se uglavnom znalo, ali i da su ga navijači previše ‘gušili’ kada bi se našao na ulici.

Smatra da je u pitanju manja sredina u kojoj nije mogao da ima svoj mir kada prošeta gradom.

– Bilo je izuzetno teško u Njukaslu. Tamo važi ono jedan klub – jedan grad i sve je ludu u vezi sa njim. Naravno da je i tamo bilo lepih trenutaka, ali kada bih se osećao neraspoložen posle neke utakmice, nisam mogao na miru da prošetam ulicom sa porodicom. Nisam imao prostor da ne razmišljam o fudbalu i da se opustim u gradu – prisetio se Mitrović.

Osvrnuo se i na nesuglasice sa Benitezom. Jedan drugom nikako nisu ‘ležali’…

– Nisam podnosio njegovu taktiku i nisam se osećao lagodno dok mi je bio menadžer i zbog toga nisam pružao partije koje se od mene očekuju. Ipak, to nije bila lična, već poslovna netrpeljivost – rekao je Mitrović.

U Londonu je situacija potpuno drugačija.

– U Londonu mogu da odem do grada, blizu sam reke i volim da prošetam sa porodicom, a da znam da me niko neće presretati i uznemiravati. Uživam u tome – rekao je Mitrović i zaključio da je napredovao u karijeri kada je počeo da razmišlja o fudbalu tokom utakmice, umesto da se raspravlja i tuče sa protivničkim igračima.

0
0

Ostavi komentar

Ваша адреса е-поште неће бити објављена. Неопходна поља су означена *

Pre nego što objavite komentare, posetite i upoznajte se sa uslovima korišćenja usluge.

Koliko večiti mogu u Evroligi?!

Pogledaj rezultate

Loading ... Loading ...