0

SLS: Mudrinski srušio Vojvodinu u nadoknadi vremena (FOTO)

Objavljeno: 19.10.18 u 19:30

U premijernom meču i derbiju 12. kola Superlige Srbije Čukarički je na Banovom Brdu sa minimalnih 1:0 (0:0) savladao Vojvodinu.

Moglo je prvi put od 2013. godine da se dogodi da se meč ‘brđana’ i ‘stare dame’ završi bez golova, ali je ‘džoker’ Čukaričana Mudrinski doneo svom timu minimalnu pobedu 1:0. Ali, idemo redom…

Bio je ovo meč pun tempa u kome su se nekoliko puta tresle prečka i stativa. Prvo je Bogosavac u 26. minutu pogodio stativu da bi nedugo zatim sa druge strane Arsić zatresao prečku. U drugom poluvremenu okvir gola se još jednom zatresao posle šuta u 60. minutu napadača gostiju Ezea. Nedugo zatim je Arsić šutirao pored gola.

Za sve promašaje Vojvodina je kažnjena u nadoknadi vremena. Napadač Čukaričkog Mudrinski je u igru ušao u 62. minutu, u 67. je promašio dobru šansu, da bi u 91. minutu na asistenciju Bojića pogodio za 1:0. Bivši špic upravo Vojvodine mogao je i do drugog gola u 93. minutu, ali je Rockov odbranio njegov pokušaj.

Čukarički je ovom pobedom izbio na drugo mesto sa bodom više od Radničkog i Partizana, ali i utakmicom više.