10

OVO ĆE PODIĆI PRAŠINU: Penal za Crvenu zvezdu ponovo u centru pažnje (VIDEO)

Objavljeno: 07.10.18 u 13:58

Crvena zvezda imala je priliku da sredinom prvog poluvremena izjednači rezultat u Gornjoj Varoši.

Na poluvremenu je 1:1, a domaća ekipa prva je stigla do vođstva golom Stojkovića, a izjednačio je Joveljić.

Daima iza nas komentariše se suđenje, a nakon večitog derbija iz Humske ne presatju sa kritikama na račun arbitara, a deluje da će ih nakon ovog kola biti još više. Sredinom prvog dela meča u Zemunu igrač domaćeg tima Vukadinović startova je na Dušana Jovančića, a sudija Srđan Jovanović dosudio je penal.

Glavni arbitar ovog meča smatrao je da je za ovaj jedanaesterac bilo elemenata, njega nije materijalizovao Lorenco Ebesilio, a da li je zaista bilo elemenata procenite sami:

(VIDEO:YouTube/Srbija Fudbal) (VIDEO:YouTube)