0

SUPERLIGA SRBIJE: Trijumfi klubova iz Novog Sada, rapsodija Proletera

Objavljeno: 30.09.18 u 17:11

Bili su danas popodne itekako raspoloženi za igru igrači novajlije u Superligi.

Oba tima iz Novog Sada koja se takmiče u najelitnijem rangu upisala su po tri boda.

Slavila je ekipa Proltera na stadionu ‘Karađorđe’ ubedljivim rezultatom. Domaći tim u prvom poluvremenu praktično rešio je pitanje pobednika. Prednost Proleteru je u 11. minutu doneo Krasić, a nakon svega tri minuta igre u listu strelaca upisao se i Srđan Vujaklija. Dolaze domaći do 3:0 u prvom poluvremenu, a taj gol delo je Stefana Čolovića. Počasni pogodak za Zemun postigao je Savić u 67. minutu, a Andrejević se krajem meče upsiuje za domaće u listu strelaca i postavlja konačan rezultat ovog meča.

Igrači Vojvodine nisu bili tako raspoloženi kao njihov gradski rival, ali su i oni upisali pobedu i to minimalcem. Tri boda pet minuta pre kraja meča ‘staroj dami’ doneo je Damjan Gojkov, a asistencije se pripisuje Lazaru Arsiću.