0

SUPERLIGA SRBIJE: ‘Brđani’ trojkom po ‘golubovima’, Spartak mnogo košta Evropa (VIDEO)

Objavljeno: 21.09.18 u 20:01

U premijernom meču 9. kola Superlige Srbije Čukarički je kao domaćin pobedio Spartak iz Subotice 3:1 (1:0) i trenutno je treći na tabeli.

Simo Krunić i njegova četa mogu biti zadovoljni. Čukarički je na Banovom brdu sa 3:1 pobedio Spartak i potvrdio evropske ambicije. ‘Brđani’ su poveli u 13. minutu kada je Birmančević uposlio mladog Tedića, a ovaj pogodio za 1:0.

Početkom drugog poluvremena Spartak je uspeo da stigne do izjednačenja, Glavčić je asistirao do Japanca Širmue, a ovaj savldao Stevanovića 1:1. Napadao je Čukarički posle primljenog gola, a do vođstva je stigao samo minut nakon ulaska Mudrinskog. Sjajni centarfor je gol postigao posle centaršuta iz slobodnog udarca. Konačnih 3:1 postavio je Kajević u 83. minutu, a aistent je bio džoker Mudrinski.

Čukarički je trenutno treći na tabeli sa 18 bodova, dok je Spartak predposlednji sa svega sedam bodova.

Snimak napravio naš izveštač sa Banovog brda: Nemanja Lazić