Evrokupovi Fudbal
09:32 13.08.2018.

SLOVACI PIŠU: Sutra je veliki dan za Spartak, u Trnavu stiže 2000 navijača Zvezde!

Sutra će se u Trnavi igrati meč sezone i za domaći Spartak, a i Crvenu zvezdu.

Ekipa koja bude izašla kao bolja iz dvomeča obezbedila je grupnu fazu nekog od dva evropska takmičenja za ovu sezonu.

Slovačka štampa se već danas u velikoj meri posvetila dolasku Zvezde u Trnavu, masnim slovima je napisano da Slovačka veruje u prolazak svog šampiona u plej-of kvalifikacija za Ligu šampiona i da je sada za to pravo vreme.

Takođe, i tamošnja štampa ovaj meč karakteriše kao utakmicu sezone za Spartak, dok Slovaci navode da će 2000 navijača Crvene zvezde biti u Trnavi sutra, verovatno oslanjajući se samo na broj karata koje je šampion Srbije dobio od svog rivala.

Iz Trnave: Darko Noveski

0
0

Komentari

  1. Nalim каже:

    Joj ljepote, kad se sutra zaori Slovackom… o Kosovu, srBizmu i pravoslavlju. Samo jako, ka izbacenju Zvezde na minim. godinu dana… kreteni umisljeni! FUJ

    0
    0
  2. Pera каже:

    Zvezda je morala da otkupi te karte i da ih spali. Zbog idiota ćemo biti izbačeni iz Evrope.

    0
    0
  3. Milan каже:

    Ajd pa napravite i tamo problem…

    0
    0

Ostavi komentar

Ваша адреса е-поште неће бити објављена. Неопходна поља су означена *

Pre nego što objavite komentare, posetite i upoznajte se sa uslovima korišćenja usluge.

Koliko večiti mogu u Evroligi?!

Pogledaj rezultate

Loading ... Loading ...