12.11.16 World Cup Qualifier - European Group D - Wales v Serbia - Dusan Tadic of Serbia takes on Joe Ledley of Wales

KVALFIKACIJA ZA LŠ: Prokret u Glazgovu, Ajaks siguran, Tadić debitovao (VIDEO)

Objavljeno: 25.07.18 u 22:49

Odigrana su poslednja dva meča 2. kola kvalfikacija za Ligu šampiona, domaće ekipe stekle lepu prednost pred revanše.

Ličilo je na senzaciju, ali Seltik se nije dao iznenaditi. Poveo je Rozenborg goloma Melinga na asistenciju Lorda Bendtnera u 16. minutu, ali je šampion Škotske na kraju slavio sa 3:1.

Veliki preokret najavio je Eduard golom u 43. minutu na dodavanje Sinklera. Odmah na startu drugog dela igre Braun je asistirao do Nčama, a ovaj pogodio za 2:1 Veliki trijumf ‘keltima’ doneo je Eduard golom u 75. minutu utakmice.

U stazi nešampiona Ajaks je dočekao Šturm iz Graca. ‘Kopljanici’ su lagano slavili sa 2:0. Austrijance je načeo Zijeh u 15. minutu, a ‘overio’ Šene 57. minutu uz dosta sreće posle promašenog penala. Za Ajaks je debitovao Dušan Tadić, koji je u igru ušao u 66. minutu. Srpski reprezentativac je dva puta sa golom spojio Huntelara, ali se iskusni napadač nije snašao.