FIBA Liga šampiona Košarka Reprezentacija The Best Of
13:46 06.07.2018.

HOTSPORT SAZNAJE: Srpski reprezentativac ide u Nemačku!

Srpski krilni centar Stevan Jelovac napustiće Rusiji i najverovatnije karijeru nastaviti u Bundesligi i FIBA Ligi šampiona.

Prvi deo obaveza ovog leta prema reprezentaciji Srbije Stevan Jelovac je odradio, ostaje žal zbog poraza od Nemaca u Novom Sadu, ali kukanja nema, već u septembru se nastavljaju kvlafikacije za Svetsko prvenstvo. Ipak, u pauzi došao je red da se završe klupski poslovi.

Kako HotSport saznaje, Stevan Jelovac bi mogao da napusti VTB ligu i Nižnji i preseli se u Brose basket. Kontakt je uspostavljen i ostalo je da se dogovore detalji. Tim iz Bamberga će se sledeće sezone talmičiti u FIBA Ligi šampiona.

Stevan Jelovac je u karijeri igrao za Vizuru, Mega Vizuru, Crvenu zvezdu, Antaliju, Kasertu, Lijetuvos Ritas, Saragosu i Nižnji.

Na tragu informacije: Petar Lazić

0
0

Komentar(1)

  1. Ris каже:

    Al nas ojadi u poslednjem mecu protiv nemacke, jos ne mogu da verujem sta je covek uradio…dzaba svi poeni…

    0
    0

Ostavi komentar

Ваша адреса е-поште неће бити објављена. Неопходна поља су означена *

Pre nego što objavite komentare, posetite i upoznajte se sa uslovima korišćenja usluge.

Koliko večiti mogu u Evroligi?!

Pogledaj rezultate

Loading ... Loading ...