Evropske lige Fudbal Top News
16:25 01.05.2018.

ENGLESKA JE NA NOGAMA: Srbin menja Vengera, a nije Piksi…

FOTO: STARSPORT

Arsen Venger na kraju sezone sigurno napušta klupu Arsenala, a izgleda da je gotovo sa nagađanjima ko će zameniti legendarnog Francuza.

Srbin će na klupu ‘tobdžija’! Ako je verovati banjalučkoj ‘Pravdi’, onda će Željko Buvač naslediti Arsena Vengera. U prilog ovoj informaciji ide to da je bivši fudbaler banjalučkog Borca već najavio Jirgenu Klopu da će napustiti njegov stručni štab na kraju sezone.

Nekadašnji fudbaler banjalučkog Borca trenersku karijeru je počeo 1998. u nemačkom niželigašu Nojnkirhenu, ali se proslavio kao Klopov pomoćnik od 2001. sarađujući sa njim u Majncu, Borusiji iz Dortmunda i Liverpulu.

Podsetimo, kao kandidati za novog trenera Arsenala se spominju Karlo Anćeloti, Luis Enrike, ali i Dragan Stojković Piksi.

0
0

Komentari

  1. ... каже:

    Pomislio sam na Jokanovića u naslovu. Na piksija nikako

    0
    0
  2. CZ каже:

    da se piski spominjao samo vi kazete,ni u jednim midijima njega niko nije pomenuo,sta li vi pisete…

    0
    0

Ostavi komentar

Ваша адреса е-поште неће бити објављена. Неопходна поља су означена *

Pre nego što objavite komentare, posetite i upoznajte se sa uslovima korišćenja usluge.

Koliko večiti mogu u Evroligi?!

Pogledaj rezultate

Loading ... Loading ...