0
Evroliga

ZADOVOLJNI IGROM, ALI: Navijači iz prve ruke, koliko će Zvezdu koštati ispadi sa ubacivanjem predmeta na teren (FOTO)

Objavljeno: 30.03.18 u 19:51

Trenutno je poluvreme na utakmici 29. kola Evrolige između Crvene zvezde i Real Madrida, rezultat je 39:43.

Velika borba obeležila je prvi deo meča u kojem je prednost uglavnom imao Real, ali su domaći ravnopravan rival.

Činjenica je da u Evroligi crveno-beli igraju dosta rasterećenije od kako je i definitivno izgubljena svaka šansa za dalji plasman. Od tada, navijači crveno-belih su retko kada kritikovali svoje miljenike čak i u nekim ubedljivim porazima.

I danas je takav slučaj, mada se radi o utakmici u kojoj je protiv Real Madrida za prvih 20 minuta Crvena zvezda pokazala veoma dobru igru.

Jedna stvar koja je zasmetala navijačima, a nije direktno vezana za izabranike Dušana Alimpijevića, jeste ponašanje publike u dvorani ‘Aleksandar Nikolić’. Navodno, nekoliko predmeta je palo na parket tokom prvog poluvremena današnjeg meča, pa se postavilo i jedno pitanje: