0

DOBRA PROVERA: Radnik i Radnički remizirali u goleadi u Surdulici

Objavljeno: 27.03.18 u 20:04

U prijateljskoj utakmici dva Superligaša nije bilo pobednika: Radnik Surdulica – Radnički Niš 2:2 (1:0).

U Surdulici je odigrana prijateljska utakmica, ali u duhu prave prvenstvene. Na kraju nije bilo pobednika, ali jeste golova i to po dva na obe strane.

Tim domaćih bio je vidno bolji u prvom poluvremenu, a to bi se moglo reći za goste kada je u pitanju drugi deo utakmice.

Najpre je Radnik poveo već u 4. minutu prvog poluvremena pogotkom Purovića, a u 4. minutu drugog poluvremena povećao na 2:0 golom Jovanovića.

Gosti su smanjili razliku nakon dosuđenog jedanaesterca u 55. minutu preko Babića, da bi pred kraj utakmice, u 85. minutu golom Ćirkovića izjednačili na konačnih 2:2.