0
AdmiralBet ABA Liga

ZVEZDAŠI NISU ZADOVOLJNI: Agonija! Crveno-beli nemaju rešenje za Rikića i Jevtovića, kamoli za Lukovića na F4 (FOTO)

Objavljeno: 05.03.18 u 18:45

Crveno-beli trenutno u Lakštašima igraju meč 21. kola regionalne ABA lige, a na poluvremenu je 45:42 za domaćina.

Zvezdi je večeras protiv Igokee neophodna pobeda kako bi tim Dušana Alimpijevića overio prvo mesto u ovoj fazi Jadranske lige.

Mada za sada ne ide sve po planu za Beograđane. Meč sa dosta grešaka, ali uz dobre procente šuta pogotovo kada je o domaćinu reč. A ono što se ne sviđa navijačima Zvezde jeste što ovaj duel kontrolišu domaći igrači. Takođe, loša odbrana od pik igre šampiona Bosne i Hercegovine.

Preko društvenih mreža su zvezdaši izrazili svoje mišljenje nakon prvog poluvremena, a evo nekih izdvojenih: