TEŠKE REČI ČOVIĆA UPUĆENE VEČITOM RIVALU: Na putu ste da postanete sekta, ako već niste!
Predsednik Crvene zvezde zneo je svoje mišljenje o dešavanjima na finalu Kupa Radivoja Koraća, ali i onim posle njega kada su sa pehara skinute pločice sa imenima osvajaća.
Nebojša Čović je gostujući na televiziji „Pink“ čestitao Partizanu na zasluženo osvojenom trofeju, a takođe i prokomentarisao igru svog tima u finalu u Nišu.
-Prvo čestitam Partizanu na zasluženoj pobedi u Kupu, svaka im čast. Žao mi je što sami sebi nisu dozvolili da pričaju o svom uspehu. Pobedili su Zvezdu koja se ponašala bahato, arogantno, ali to ćemo mi da rešimo u našem klubu-, rekao je prvi čovek crveno-belih, koji se zatim osvrnuo i na događaje posle turnira, kada je „Žućkova levic“ oskrnavljenja skidanjem pločica sa imenima prežašnjih osvajača:
-Ono što se desilo posle je bedno i sasvim sigurno bolesno. Nadam se da će unutrašnji organi doći do saznanja ko su počinioci. Bilo je pokušaja zamene teza od predsednika Partizana. Odgovornost za ovo snosi onaj ko je preuzeo pehar. Očekivao sam da će predsednik Partizana reći ko je to uradio i gde. Priča o zaštiti igrača je obično spinovanje. Ne ulazim u polemiku sa ljudima koji se bore za svoj status u ovom poslu. Mi smo podneli krivičnu prijavu protiv NN izvršioca da se utvrdi ko je to uradio. Aman bre ljudi, objasnite da imate problem, putujete ka sekti, ako već niste- završio je Čović.
Covicu posle tih tvojih reci ja da sam na tvom mestu ne bih mirno spavao!!!!!bodes tamo gde ne bi smeo.
Nije njemu lako.
Vi ste sekta odavno.
Lomljenje i totalno unistavanje pehara, gadjanje mokracom u kesi, gadjanje svinjskim bubrezima i papcima, drmanje koseva…
Sta ste vi ako smo mi sekta?
Pa ti sledeci put kreni sa pola gasa u utakmicu za trofej >:(
Oni su svaku utakmicu protiv nas igrali kao da je finale.
GOSPODINE ČOVIĆU,NARANO DA TREBA ISPITATI I NAĆI KRIVCE,ALI PO KO ZNA KOJI PUT SE JAVLJATE I POKAZUJE TE VAŠE LICEMERJE I NEPOŠTENJE,OČIGLEDNO JE DS IMATE AMNEZIJU I ZABORAVLJATE PLJUVANJE I BACANJE KESA SA URINOM PO IGRAČIMA PARTIZANA,DR
MANJE KOŠEVA U SRED IGRE U ŽELEZNIKU,ZATIM KRSĐA PEHARA 2014 ITD.PREMA TOME IMAJTE BAR MALO OBRAZA I NE JAVLJAJ TE SE VIŠE!!!
То је она тамо нека Звезда, ми смо сада КК ЦЗ ФМП шта ти ја знам, зар не?
Da je pravde i zakona ti bi bio iza brave.
Pa prava su SEKTA,u pravu je,bravo Covicu!!!
Vec je to sekta…Veliko je zlo pogodilo Srbiju.
A nije bolesno ukrasti pehar i razlupati ga?
Bolje daj plate nego sto prosipas prazne price…