0

SERIJA A: Daglas Kosta doneo pobedu Juventusu protiv Đenove

Objavljeno: 22.01.18 u 22:47

Fudbaleri Juventusa vratili su se na bod zaostatka u odnosu na Napoli, pošto su u meču 21. kola savladali Đenovu 1:0.

Juve je do prednosti stigao već u 16. minutu meča, kada je Mario Mandžukić sjajno pronašao Kostu na petercu, a Brazilcu nije bilo teško da savlada Perina.

Do kraja prvog dela, sem nekoliko lopti Kedire i Mandžukića koje su išle ka kaznenom prostoru, nije bilo prilika za promenu rezultata.

U drugom poluvremenu Kedira, Pjanić i Iguain su mogli u nekoliko navrata da ozbiljnije ugroze gol Đenove, ali nisu bili precizni, pa je ostalo 1:0.

Ovim trijumfom Juventus je prišao ponovo na bod minusa u odnosu na Napoli, dok je Đenova 15. sa pet bodova više u odnosu na SPAL koji se nalazi u zoni ispadanja.