0

RUKOMET: Srbija poražena od Švajcarske

Objavljeno: 29.12.17 u 20:30

Reprezentacija Srbije poražena je od Švajcarske u poluvinalnom meču 46. izdanja „Yellow cup“ turnira u Vinterturu.

Naša selekcija nastupila je bez igrača iz Bundeslige, koji se priključuju tek poslednjeg dana ove godine, kao i mnogih povređenih igrača, pa je susret, sem početnih 3:2, protekao u ritmu Švajcarske.

Doduše, Srbija je imala šansu početkom drugog poluvremena, ali nisu uspeli da izjednačenje pretvore u vođstvo.

Sredinom drugog poluremena usledila je kriza u napadu, samo gol za 10 minuta, pa je Švajcarska stigla do pobede nošena Fon Depvadenom (11 golova).

Naša selekcija će u borbi za treće mesto igrati protiv poraženog iz meča Rumunije i Rusije u subotu od 21 čas.