0

SERIJA A: Nova ‘nula’ favorita, Napoli ponovo razočarao navijače

Objavljeno: 10.12.17 u 17:29

Kao i Roma, i Napoli je napravio veliki kiks i to na svom terenu, pošto je remizirao bez golova sa Fiorentinom.

Da je neko rekao pre dva dana da će u istom kolu Juventus, Inter, Roma i Napoli da ostanu bez postignutog gola, ko bi u to poverovao?

Napoli je mogao da iskoristi jučerašnji remi Juventusa i Intera, ali je u duelu protiv Fiorentine takođe odigrao bez golova.

Tako je na San Paolu doživljeno još jedno razočaranje, nakon prošlonedeljnog poraza od Juventusa u Napulju i eliminacije iz Lige šampiona.

Tim iz Firence odoleo je napadima Mertensa, Hamšika i drugova, koji su se u par navrata propisno ispromašivali, ali kada se sve sabere, možda i nisu zaslužili sva tri boda.

Njih je osvojio Udineze koji je nastavio košmar Beneventa, iz kog su se samo na kratko trgli prošlog vikenda bodom protiv Milana. Strelci za ‘zebre’ bili su Barak u 5. i Lazanja u 41. minutu.

U trećem meču SPAL i Verona su remizirali rezultatom 2:2, a domaći su do boda stigli u 86. i 88. minutu preko Paloskog i Antenućija.