0

SLS: ‘Kec’ u Nišu, Čuka je pala, Vojvodini ne prija sneg dva puta uzastopno (FOTO)

Objavljeno: 09.12.17 u 15:14

Najveće iznenađenje na startu 21. kola Superlige Srbije priredio je Javor koji je savladao Vojvodinu u Novom Sadu sa čak 3:0 (1:0).

Prošle nedelje po snegu Vojvodina je uspela da odoli Partizanu u Humskoj u derbiju kola, ali je danas bila potpuno nemoćna i neprepoznatljiva na svom stadionu protiv Javora, koji je izgleda ipak više navikao na snežne uslove.

Gosti iz Ivanjice su do pobede došli golovima Mitoševića u 32. i Amanovića u 53. odnosno Krnića u 55. minutu. Debakl Novosađana dodatno ih je udaljio od vrha tabele, dok je ekipa Javora pobegla sa dna i ‘fenjer’ prepustila Radu.

Čukarički je poklekao u Nišu po veoma lošem terenu na ‘Čairu’. Radnički je do trijumfa stigao golom Milana Pavkova u 88. minutu i to iz jedanaesterca.

Iznenađenje je priredio i Radnik iz Surdulice koji je savladao Zemun na gostovanju minimalnim rezultatom, a veliku pobedu na Banjici ostvarila je Mačva iz Šapca rezultatom 2:0 protiv Rada.