0

PRIMERA: Real ‘petardom’ za poluvreme najavio pohod na svetsku krunu

Objavljeno: 09.12.17 u 18:22

Fudbaleri Real Madrida savladali su Sevilju sa 5:0 (5:0), a svih pet pogodaka postigli su u prvih 45 minuta.

‘Kraljevski klub’ se sprema za odlazak na Svetsko prvenstvo za klubove, gde će naravno biti prvi favorit za osvajanje titule šampiona sveta, a taj pohod najavili su briljatnom partijom protiv Sevilje.

Malo ko je očekivao da Real neće pobediti, ali ni najveći optimisti nisu se nadali da će Kristijano Ronaldo i drugovi postići čak pet golova u prvom poluvremenu.

Redom su pogađali Naćo u trećem, Ronaldo u 23. i 31. minutu iz penala, Kros u 38. i Hakimi u 42. za 5:0.

Tada se malo ko nadao da će upravo to biti konačan rezultat utakmice, ali Real je spustio tempo i rutinski priveo utakmicu kraju.