0

SLS: Nula na ‘Karađorđu’, velika pobeda Čuke u Kruševcu i Voždovca na ‘krovu’

Objavljeno: 18.11.17 u 19:10

Odigrana su još tri meča Superlige Srbije u kojima smo videli pobede Voždovca, Čukaričkog i remi Vojvodine i Radnika u Novom Sadu.

Voždovac je do nove lake pobede na Dušanovcu stigao protiv Bačke koja je prvi put na krovu tržnog centra ‘Stadion’ poklekla u 40. minutu kada je mrežu zatresao Pavlović.

Bilo je nekoliko pretnji i na jednoj i na drugoj strani sve do 85. minuta kada je jedan od pokušaja domaćih okarakterisan kao penal, što je u gol za konačnih 2:0 pretvorio Andrija Luković.

Čukarički je gostovao u Kruševcu i ‘pod Bagdalom’ je tim Nenada Lalatovića slavio izuzetno bitnu pobedu od 2:1.

Najpre su gosti sa Banovog brda došli u prednost u 20. minutu, ali je samo minut kasnije Đerić uzvratio na drugoj strani i vratio Napredak u egal.

Međutim, novo vođstvo i konačan trijumf za Čuku stiglo je već u 37. minutu, rezultat 2:1 ostao je na snazi do kraja susreta, čime se beogradski tim popeo na peto mesto, iskoristivši kiks Vojvodine.

‘Lale’ su na svom ‘Karađorđu’ remizirale sa Radnikom iz Surdulice bez golova, što je možda i iznenađenje kola, budući da su Novosađani imali nekoliko ozbiljnih šansi i bili su apsolutni favoriti za pobedu.