0

SUPERLIGA SRBIJE: Komšijski derbiji pripali Spartaku i Borcu

Objavljeno: 04.11.17 u 16:40

Odigrana su prva dva meča subotnjeg programa 16.kola Superlige Srbije, a po pobedu su izvojevali domaćin i gost.

Spartak je gostovao u Bačkoj Palanci ekipi Bačke i slavio sa 2:0. Bio je ovo meč oporavka za četu Aleksandra Veselinovića posle ‘petarde’ od Radnika u Surdulici. ‘Golubove’ je do vođstva doveo u 24. minutu Ivanović svojim devetim golom u sezoni. Konačnih 2:0 za Subotičane postavio je Stojković u 91.minutu.

Borac je posle poraza od Partizana upisao tri boda. Kraj Morave pao je Javor 2:1. Svi golovi viđeni su u prvom poluvremenu i to u rasponu od 11 minuta. Javor je poveo golom Ivanovskog u 38.minutu. Filipović je u 44. minutu izjedančio na 1:1, da bi Mateus u četvrtom minutu nadoknade postavio konačnih 2:1.