0
AdmiralBet ABA Liga

ABA LIGA: Bivši centar Partizana vodio Mornar do pobede

Objavljeno: 27.10.17 u 22:17

U drugom meču 6. kola ABA lige Mornar je kao domaćin savladao Zadar 80:70 u sjajnu rolu bivšeg centra Partizana.

Mornar je u seriji. Barani su vezali drugu pobedu i sada opet mogu da gaje visoke ambicije. Prvo poluvreme bilo je dosta izjednačeno, a domaćin je utakmicu prelomio u drugom delu igre i poslednjoj četvrtini kada je konstanto vodio sa deset poena razlike.

Barane je do pobede vodio Luković sa 18 poena i sedam skokova, , ali je najefikasniji bio Nidam sa 21 poenom. Kod gostiju istakli su se Krajina sa 15 poena i Bostić sa poenom manje.